sobota, 7 czerwca 2014

Drewniane zabawki.

   Jak każdy rodzic zwracam dużą uwagę na to czym obecnie bawią się moje dzieci- i ciągle myślę o tym czym będą się bawić w przyszłości. Niestety nasze pociechy to pokolenie  XXI wieku i pewno bez telefonów, komputerów i wszelkich padów się nie obędzie...no ale ja jako rodzić mogę mieć wpływ chociaż na to jakiego rodzaju zabawki im kupię :)

  Niech teraz każdy cofnie się do swojego dzieciństwa- czym my się bawiliśmy?? Ja najmilej wspominam kolejkę elektryczną, do tego liczydło, klocki oraz pajacyk- wszystko drewniane. Własnie- drewniane. Zero plastiku, chemii i Made in China ;). Trzeba było używać wyobraźni, dzięki czemu zabawa mogła trwać i trwać. Czemu o tym piszę- bo chciałabym wam polecić pewnego producenta- własnie drewnianych zabawek. Jest to polski producent- co dla mnie ma duże znaczenie- bo Polski przemysł trzeba wspierać :)
No ale do rzeczy Dobre bo: Polskie- Drewniane-Nietoksyczne- Spełniające normy bezpieczeństwa. Czego chcieć więcej?
Oto poniżej kilka zdjęć zabawek  wykonanych przez Ezabawkarnie, oraz linki do sklepu i fun-page  -gdzie można nabyć ich produkty. Wystarczy kliknąć i zostaniecie przeniesieni do drewnianej krainy :D

Prawie zapomniałam- przy zakupie podajcie hasło- Bliźniacze Różowe Cuda- a otrzymacie niespodziankę! :)

A na sam koniec taka mała anegdotka z życia wzięta. Moja znajoma -Czereśnia -chciała kupić prezent dla pewnego dziecka. Matka owego maluszka zażyczyła sobie, aby zabawka nie była typu Made in China....i co?? I Czereśnia musiała odciąć metkę, bo w sklepie nie było ani jednej zabawki nie z Chin....

3 komentarze:

  1. pociąg dla małego architekta, super zabawka

    OdpowiedzUsuń
  2. Dokładnie, większość rodziców zwraca dużą uwagę na to czym bawią się ich dzieci. Wybór odpowiednich zabawek nie należy do najłatwiejszych, ale według mnie warto przeznaczyć na to trochę czasu, tak aby wybrać odpowiednie zabawki :).
    Oczywiście ten wybór zależy głównie od wieku i płci dziecka. Ale drewniane zabawki to rzeczywiście dobry wybór.

    OdpowiedzUsuń