O nas:

Co by tu napisać żeby było zwięźle i na temat. :)

 19 Listopada 2013 roku- po 3 latach starań i dwóch straconych ciążach- opisanych tutaj- zostałam matką dwóch przeuroczych istotek- Hani i Weroniki. Z życia bez dzieci i większych zobowiązań wpadłam od razu w głęboką wodę macierzyństwa- co by nie było mi nudno ;) No i tak mija dzień za dniem, dziewczyny rosną a ja dzielę się z wami moim szczęściem.

                            Dziękujemy bardzo za odwiedziny i zapraszamy do czytania :)


7 komentarzy:

 1. Witam, moja córeczka urodziła się 12 listopada 2013. Gratuluję wspaniałych dziewczynek, będę tu zaglądać, bo mamy podobne momenty, tylko pani razy dwa. a ja do tego mam już 2 letnią córkę.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dziękuje i serdecznie zapraszam do czytania :D

   Usuń
 2. Całkiem fajnie prowadzony blog. Sama jestem mamą bliźniaków i też zaczynam trochę pisać o naszej codzienności. Chyba nawet udzielamy się na tym samym forum na fb. Radzę tylko zwrócić więcej uwagi na interpunkcję, stylistykę np. nie "na opakowaniu pisze" tylko "na opakowaniu jest napisane" bo to nie wygląda ładnie. Powodzenia!

  OdpowiedzUsuń
 3. to nie jest poradnik języka polskiego tylko zwykły blog - pozdrawiam
  www.marcelina.info

  OdpowiedzUsuń
 4. Marcelina blog to takie miejsce gdzie zapraszasz gości i dzielisz kawałkiem swojego świata. Jak zapraszamy gości do domu to kultura osobista nakazuje o nich zadbać a nie położyć nogi na stół i powiedzieć "róbta se co chceta". Jeśli autor bloga ma w nosie tak podstawową kwestię jak poprawna polszczyzna to ma w nosie swoich gości. Sama prowadzę bloga i wiem, że to nie kosztuje dużo sprawdzić post przed opublikowaniem. Chodzi o niekaleczenie naszego ojczystego języka.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Agnieszko widzę,że bardzo ci się u mnie nie podoba to po prostu tu nie wchodź. Ja ciebie nie obrażam i nie piszę,że nie jesteś kulturalna. Nie życzę sobie tego.

   Usuń
 5. A poza tym jak jesteś taka pro ortograficzna to podaj linka do twojego bloga, a nie blokujesz siebie,żeby przypadkiem nie można było zobaczyć co ty wypisujesz.

  OdpowiedzUsuń