środa, 17 grudnia 2014

Mam na imię Julia :)

     Kochani muszę się pochwalić. Dnia 4 Grudnia,w godzinach wieczornych, przyszła na świat moja pierwsza siostrzenica- Julia. Drugi raz zostałam prawdziwą ciocią. Prawdziwą, czyli ktoś z mojego rodzeństwa został rodzicem.
  Siostra była dzielna i w godzinę wydała na świat przepiękną mała istotkę ważącą 3200 gram. Oby dwie czują się dobrze i są w domu, więc w  Niedziele wybraliśmy się całą rodzinką w odwiedziny do małej kuzynki. Wiecie co? To jest prawda,że zapomina się jak to jest mieć takie małe dziecko. Niby jest tylko rok różnicy między kuzynkami, ale wizualnie i rozwojowo jest to kamień milowy. Julcia taka malutka kruszyneczka, pijąca tylko mleczko, a moje dziewczyny jedzące, chodzące i coś tam już gadające. Poza tym- matko jaka ona lekka w porównaniu z bliźniaczkami!! I ta luźna główka. Tak, zapomina się,że noworodek to jest takie delikatne i kruche maleństwo.
   No a jak dziewczyny zareagowały na kuzynkę? Z zainteresowaniem ,ale bez większego wow ;). Bardziej interesująca była mała lampka włączająca się na dotyk :P No ale cóż się dziwić -to jeszcze nie ten wiek. Za rok na pewno będą się już razem bawić :)4 komentarze:

 1. Gratuluje nowego członka rodziny!
  Myślę, że się nie zapomina, trzeba tylko zastanowić się chwilę i sobie przypomnieć. Najlepiej w tym pomagają zdjęcia. :)
  Ślicznie dziewczynki ustroiłaś. ;)

  OdpowiedzUsuń
 2. Gratulacje Ulcia i wielkie gratulacje dla rodziców.
  Jak to szybko wychodzi się z wprawy?gdzie my mamy już za co złapać a tu taka kruszynka
  Dziewczeta w tych tutu sukienkach boskie:)
  Ps.Pięknie Ci w tych włosach

  OdpowiedzUsuń
 3. Hej nominowałam Cię :) http://mamatojarazydwa.blogspot.com/2014/12/liebster-blog-award.html

  OdpowiedzUsuń
 4. Gratulacje ;) Bardzo ładne zdjęcia i śliczne sukieneczki dziewczyn :)

  OdpowiedzUsuń