piątek, 9 stycznia 2015

Się pomaga czyli 23 finał Wielkiej Orkiestry!

Kochani w tą Niedziele odbędzie się 23 finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Nie wiem jak wy, ale ja staram się co roku uczestniczyć w tym jakże ważnym wydarzeniu.
   Wielka orkiestra jest jedną z niewielu fundacji , którym wierze. Wiem, że są ludzie którzy będą Owsiakowi wytykać to czy tamto, ale ludzie- on tez musi z czegoś żyć. Poza tym, przygotowanie tak wielkiego przedsięwzięcia wymaga mnóstwa czasu i sztabu ludzi. Szacunek ode mnie dla tego pana,że mu się w ogóle chce.
  No ale wracając do pomocy. Wiadomo, głównie pomagamy wrzucając pieniądze do puszek. Ja w tym roku pomogłam w nieco inny sposób- kupiłam dwa kubki. Tak kubki, które zaprojektował sam Owsiak. Można je nabyć w Żabce lub Fresh Markcie za jedyne 14.99 PLN. Cały dochód idzie na rzecz fundacji.
Poza tym zapraszam na cztery aukcje biżuterii. W każdej z pozycji cząstkę wykonała moja koleżanka Karolina.:)
http://aukcje.wosp.org.pl/kolia-deszczowa-i-kolczyki-bizuteryjki-swarovski-i1227138

http://aukcje.wosp.org.pl/naszyjnik-muzyka-sfer-6832-sposobow-noszenia-i1227136

http://aukcje.wosp.org.pl/magia-swiatla-unikatowa-lampa-bizuteryjki-i1227656

http://aukcje.wosp.org.pl/femme-fatale-maska-wenecka-karnawal-i1234227

A jeszcze jedno. Zachęcam do wypełnienia wirtualnej puszki pewnych trojaczków :) Niestety maluszki przyszły na świat 3 miesiące a wcześnie,a  ich życie uratował właśnie sprzęt z serduszkiem. Nie mogą iść sami kwestować,więc chociaż tak starają się podziękować.  Kochani każdy grosz się liczy!
http://www.siepomaga.pl/r/druzynaa

   Na prawdę warto pomagać, bo nie wiadomo czy my kiedyś nie skorzystamy ze sprzętu ufundowanego przez Wielka Orkiestrę. Jeszcze tylko jakby pan minister dawał potem pieniądze na pielęgnacje tego sprzętu....

2 komentarze:

  1. Biżuteria jest cudowna! A lampa? Szacunek dla dziewczyn, które stworzyły takie śliczności.
    Kiedyś nawet aktywnie współtworzyłam sztab wośp w mojej miejscowości. Teraz zawsze przyłączam się do akcji ale już nie tak aktywnie. ;)

    OdpowiedzUsuń