wtorek, 18 listopada 2014

Minął Rok...

   I stało się. Rok temu w okolicach 4 nad ranem przyszły na świat moje dwa małe brzdące. Matko....Ja teraz siedząc i pisząc te słowa sama w to nie wierzę! Kiedy to minęło!Jak to możliwe,że ten rok przeleciał tak szybko, a przy tym był on tak intensywny??
   Co mi dał ten ostatni rok? Dużo miłości wszelkiego rodzaju, jak miłość do samej- nie idealnej siebie. Ogromne połacie miłości do innego człowieka, który (bądźmy realistami) daje nam ogromnie w kość.A jednak kochamy tą istotkę miłością bezgraniczną. Mimo nieprzespanych nocy, mimo płaczu i kolek, mimo wielokrotnego ubrudzenia ciuszków - ja dalej kocham te dwa szkraby bardzo ale to bardzo mocno.
  Tak nostalgicznie przypominam sobie poród i nadal twierdzę, że było to najpiękniejsze przeżycie w moim skromnym życiu. Przeżycie pełne strachu i bólu ,ale na końcu warto było. Otrzymałam od Boga dwie zdrowe i cudowne istotki. Tak dla mnie idealne pod każdym względem i tak słodziutkie,że aż mdli :)
    Rok. Kiedy to zleciało....Dziewczyny były takie malutkie i kruche a teraz co? Baby jak się patrzy :) Oby dwie już chodzą, jedzą wszystko co im dam, a jak się śmieją to aż samemu chce się śmiać :) Jak widzą dziadzię czy tatę to wołają słowami. Jak chcą pić to pokarzą na butelkę, a jak chcą jeść to ty spokoju nie zaznasz :P Mają już pełno zębów, które zresztą testują na wszystkim. Ach mogłabym tak bez końca :)

9 komentarzy:

 1. Zostałyście wszystkie 3 nominowane do Liebster Blog Award.
  Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 2. Czas mija bardzo szybko :) Słodziutkie zdjęcia <3

  Obserwuję od dawna, czy mogłabym liczyć z Twojej strony na to samo? :)
  http://luxwell.blogspot.com/2014/11/2.html

  OdpowiedzUsuń
 3. Wszystkiego co najlepsze i wielu kolejnych pięknych chwil razem. Dużo radości i uśmiechu każdego dnia. ;)

  OdpowiedzUsuń
 4. Wszystkiego najlepszego!
  Nie chcę Cię straszyć, ale mam wrażenie, że odkąd moje Maliny skończyły rok to czas nabrał jeszcze większego rozpędu! :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Czas faktycznie leci bardzo szybko :) Nim się obejrzysz to będą już dorosłe ;) Pisz bloga dalej z chęcią dowiem się co u Ciebie za kilka lat ;)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. mam nadzieję,że będę miała czas i chęci na pisanie :) oby!!

   Usuń