piątek, 31 października 2014

Halloween po mojemu.

    Jak wszyscy dobrze wiedzą dzisiaj- czyli 31 Października- wypada Halloween. Święto raczej nowe w naszym kraju, lecz na całym świecie bardzo znane. Zawczasu uprzedzam ,żeby nie mylić Halloween z dniem Wszystkich Świętych. To jest jutro- dzień zadumy- a dzisiaj jest dzień zabawy.
  W UK Halloween jest dniem bardzo fajnym- zwłaszcza dla dzieci. To całe przebieranie się, chodzenie po domach i zbieranie słodyczy. W tym tkwi cała frajda. To dlaczego w Polsce tak się przed tym bronimy? Nie rozumiem. Nikt nie robi przecież nic złego.Walentynki jakoś przejęliśmy i nikt nie protestuje.
  Ja w tym roku przebrałam moje babice w piękne pomarańczowe dynie a co :D Mimo,że nie jestem w UK, mimo iż nikt nie zastuka do moich drzwi- ja się w to bawię :) Jeszcze pamiętam Halloween z zeszłego roku. Ja w ciąży przebrana za pszczółkę :D Dzieciaki latające do drzwi, za każdym razem gdy ktoś zastuka. Ach co to były za cudowne dni. No ale cóż. W tym roku zostaje mi komputerowa obróbka :P
  Poniżej efekt naszej rodzinnej przemiany :D2 komentarze:

  1. Straszne są te przeróbki komputerowe, brawo! Ja również nie wiem czego ludzie się boją w tej zabawie.

    OdpowiedzUsuń
  2. Muszę sprawdzić jak moje zdjęcie przerobiłoby Google plus ;) szkoda, że nie wiedziałam o tym odpowiednio wcześniej ;)

    OdpowiedzUsuń